NEOTALEM 20 MG 10 ML 1 FLAKON

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:mitoksantron
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01D SİTOTOKSİK ANTİBİYOTİKLER
L01DB Antrasiklinler
L01DB07 mitoksantron
SB.atc:L01DB07
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ATAFARM
Barkod :8699694690103
Satış Fiyatı:226.60 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

mitoksantron Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antrasiklin antineoplastik.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, bulantı, alopesi, diyare, konstipasyon, iştahsızlık, yorgunluk, mukozit, EKG değişiklikleri, kalp yetmezliği, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

N ile başlayan ilaçlar » Atafarm » NEOTALEM 20 MG 10 ML 1 FLAKON

NEOTALEM Hakkında Kısa Bilgi

NEOTALEM 20 MG 10 ML 1 FLAKON, ATAFARM firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 20+10 MG/ML mitoksantron etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NEOTALEM , piyasada 226.60 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699694690103 dir.

NEOTALEM , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01DB07 ve ATC adı mitoxantrone dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.