M ile başlayan ilaçlar » World Medicine » MEDEXOL %0,1 GOZ VE KULAK DAMLASI(1 MG/ML, 5ML)

MEDEXOL %0,1 GOZ VE KULAK DAMLASI(1 MG/ML, 5ML)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:deksametazon -oftalmik-otolojik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S03 OPHTHALMOLOGICAL AND OTOLOGICAL PREPARATIONS
S03B KORTİKOSTEROİDLER
S03BA Kortikosteroidler
S03BA01 deksametazon -oftalmik-otolojik
SB.atc:S01BA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: WORLD MEDICINE
Barkod :8680199611618
Satış Fiyatı:11.68 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

deksametazon -oftalmik-otolojik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kortikosteroid.
4-6 saattte bir 1-2 damla.

Kontrendikasyon; kulağa uygulanan formlar kulağın fungal enfeksiyonları, kulak zarı perfore olan hastalar, göze uygulanan formlar gözdeki herpetik ve mikotik keratit, göz tüberkülözü, glokomanemnezi, gözün tüm bakteriyel, viral ve fungal enfeksiyonlarında, aşırı duyarlılık.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

MEDEXOL Hakkında Kısa Bilgi

MEDEXOL %0,1 GOZ VE KULAK DAMLASI(1 MG/ML, 5ML), WORLD MEDICINE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0.1% MG deksametazon -oftalmik-otolojik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. MEDEXOL , piyasada 11.68 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680199611618 dir.

MEDEXOL , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S03 OPHTHALMOLOGICAL AND OTOLOGICAL PREPARATIONS sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01BA01 ve ATC adı dexamethasone dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Deksametazon -oftalmik-otolojik etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.