LP-FRUITY PEAR 300 G

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:PROTEIN+KARBONHIDRAT+YAG+VITAMIN+MINERAL+ESER ELEMENT+LIF
ATC:
SB.atc:V06DB
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NUMIL
Barkod :8699711000519
Satış Fiyatı:74.55 ₺
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

L ile başlayan ilaçlar » Numil » LP-FRUITY PEAR 300 G

LP-FRUITY PEAR Hakkında Kısa Bilgi

LP-FRUITY PEAR 300 G, NUMIL firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 300 G PROTEIN+KARBONHIDRAT+YAG+VITAMIN+MINERAL+ESER ELEMENT+LIF etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LP-FRUITY PEAR , piyasada 74.55 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699711000519 dir.

LP-FRUITY PEAR , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V06DB ve ATC adı fat/carbohydrates/proteins/minerals/vitamins, combinations dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.