L ile başlayan ilaçlar » Gurel » LIBRADIN 10 MG 30 KAPSÜL

LIBRADIN 10 MG 30 KAPSÜL

 • İlaç Firması :
  GUREL
 • Barkod :
  8699564173514
 • Fiyatı :
  53.54TL
  Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
  İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
  İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
  Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

 • SB.atc:
  C08CA12
 • Etkin madde :
  barnidipin hcl
 • KT :
  Kullanım talimatı henüz eklenmedi.
 • KUB :
  Kısa ürün bilgisi henüz eklenmedi.

 • ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
  C08 KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ
  C08C SELEKTİF VASKÜLER KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ
  C08CA Dihidropiridin türevleri
  C08CA12 barnidipin hcl

barnidipin hcl etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Hipertansiyonda, kalsiyum kanal blokeri.
Yetişkine 10-20mg/gün.

Gebelik kategorisi B. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, antiproteazlar, ketokonazol, trakonazol, eritromisin ve klaritromisin ile birlikte kullanılmamalıdır.

Etkileşim; diğer antihipertansifler, sitokrom P450 ile metabolize edilen ilaçlar, fenitoin, karbamazepin ve rifampisin gibi enzim indükleyici ilaçlar, simetidin.

Yan etkiler; periferik ödem, sıcak basması, baş ağrısı, vertigo, çarpıntı, deri döküntüsü, serum transaminazlarında yükselme...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (barnidipin hcl etkin maddesini içeren ilaçlar)


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.