LIBRADIN 10 MG 30 KAPSÜL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:barnidipin hcl
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C08 KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ
C08C SELEKTİF VASKÜLER KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ
C08CA Dihidropiridin türevleri
C08CA12 barnidipin hcl
SB.atc:C08CA12
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GUREL
Barkod :8699564173514
Satış Fiyatı:53.54 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

barnidipin hcl Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Hipertansiyonda, kalsiyum kanal blokeri.
Yetişkine 10-20mg/gün.

Gebelik kategorisi B. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, antiproteazlar, ketokonazol, trakonazol, eritromisin ve klaritromisin ile birlikte kullanılmamalıdır.

Etkileşim; diğer antihipertansifler, sitokrom P450 ile metabolize edilen ilaçlar, fenitoin, karbamazepin ve rifampisin gibi enzim indükleyici ilaçlar, simetidin.

Yan etkiler; periferik ödem, sıcak basması, baş ağrısı, vertigo, çarpıntı, deri döküntüsü, serum transaminazlarında yükselme...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

L ile başlayan ilaçlar » Gurel » LIBRADIN 10 MG 30 KAPSÜL

LIBRADIN Hakkında Kısa Bilgi

LIBRADIN 10 MG 30 KAPSÜL, GUREL firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 10 MG barnidipin hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LIBRADIN , piyasada 53.54 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699564173514 dir.

LIBRADIN , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C08 KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C08CA12 ve ATC adı barnidipine dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

LIBRADIN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.