LEUKERAN 2 MG 25 TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:klorambusil
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01A ALKİLLEYİCİ AJANLAR
L01AA Nitrojen mustard analogları
L01AA02 klorambusil
SB.atc:L01AA02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: VLD DANISMANLIK
Barkod :6091403210039
Satış Fiyatı:52.28 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

klorambusil Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Nitrojen mustard analoğu antineoplastik.
6 hafta 0.1-0.2mgg/kg bbaşlangıç, sonra 0.03-1mg/kg 6 hafta.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; fenilbutazon.

Yan etkiler; kemik iliği supresyonu, bulantı, diyare, oral ülserasyon, pulmoner fibrozis, hepatotoksisite, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

L ile başlayan ilaçlar » Vld Danismanlik » LEUKERAN 2 MG 25 TABLET

LEUKERAN Hakkında Kısa Bilgi

LEUKERAN 2 MG 25 TABLET, VLD DANISMANLIK firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 25 adet 2 MG klorambusil etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LEUKERAN , piyasada 52.28 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 6091403210039 dir.

LEUKERAN , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01AA02 ve ATC adı chlorambucil dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

LEUKERAN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.