L ile başlayan ilaçlar » Ms Pharma » LAFLEKS LAKTATLI RINGER SOLUSYONU 250 ML (SETLI)

LAFLEKS LAKTATLI RINGER SOLUSYONU 250 ML (SETLI)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:KALSIYUM KLORUR + POTASYUM KLORUR + SODYUM KLORUR + SODYUM LAKTAT
ATC:
SB.atc:B05BB01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MS PHARMA
Barkod :8680222691112
Satış Fiyatı:6.37 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

LAFLEKS LAKTATLI RINGER SOLUSYONU Hakkında Kısa Bilgi

LAFLEKS LAKTATLI RINGER SOLUSYONU 250 ML (SETLI), MS PHARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 250 adet KALSIYUM KLORUR + POTASYUM KLORUR + SODYUM KLORUR + SODYUM LAKTAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LAFLEKS LAKTATLI RINGER SOLUSYONU , piyasada 6.37 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680222691112 dir.

LAFLEKS LAKTATLI RINGER SOLUSYONU , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BB01 ve ATC adı electrolytes dır. İlacın 20 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri ( etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.