L ile başlayan ilaçlar » Laurus » LAFLEKS %20 MANNITOL SOLUSYONU 250 ML (SETSIZ)

LAFLEKS %20 MANNITOL SOLUSYONU 250 ML (SETSIZ)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:MANNITOL
ATC:
SB.atc:B05BC01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: LAURUS
Barkod :8680222691037
Satış Fiyatı:6.72 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

LAFLEKS Hakkında Kısa Bilgi

LAFLEKS %20 MANNITOL SOLUSYONU 250 ML (SETSIZ), LAURUS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 250 adet 20 % MANNITOL etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LAFLEKS , piyasada 6.72 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680222691037 dir.

LAFLEKS , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BC01 ve ATC adı mannitol dır. İlacın 42 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri ( etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.