KOLISTIPOL 150 MG IM/IV ENJEKSIYON VE INHALASYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ VE COZUCU

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:kolistin
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J01 SİSTEMİK ANTİBAKTERİYELLER
J01X DİĞER ANTİBAKTERİYELLER
J01XB Polimiksinler
J01XB01 kolistin
SB.atc:J01XB01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: POLIFARMA
Barkod :8699606795353
Satış Fiyatı:70.84 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

KOLISTIPOL Hakkında Kısa Bilgi

KOLISTIPOL 150 MG IM/IV ENJEKSIYON VE INHALASYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ VE COZUCU, POLIFARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 150 MG kolistin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KOLISTIPOL , piyasada 70.84 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699606795353 dir.

KOLISTIPOL , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J01 SİSTEMİK ANTİBAKTERİYELLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J01XB01 ve ATC adı colistin dır. İlacın 7 adet eş değer ilacı bulunur.

K ile başlayan ilaçlar » Polifarma » KOLISTIPOL 150 MG IM/IV ENJEKSIYON VE INHALASYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ VE COZUCU


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.