KETALAR 500 MG ENJEKTABL 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ketamin hcl
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N01 ANESTETİKLER
N01A GENEL ANESTETİKLER
N01AX Diğer
N01AX03 ketamin hcl
SB.atc:N01AX03
Reçete Durumu:Yesil Reçete ile satılır.
İlaç Firması: PFIZER
Barkod :8699756770507
Satış Fiyatı:17.26 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ketamin hcl Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Genel anestetik.
1-13mg/kg.

Kontrendikasyon; preeklampsi, eklampsi, aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; taşikardi, hipertansiyon, hipotansiyon, aritmi, solunum depresyonu, halüsinasyon.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

KETALAR Hakkında Kısa Bilgi

KETALAR 500 MG ENJEKTABL 1 FLAKON, PFIZER firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 50 MG ketamin hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KETALAR , piyasada 17.26 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Yesil Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699756770507 dir.

KETALAR , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N01 ANESTETİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N01AX03 ve ATC adı ketamine dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

KETALAR hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

K ile başlayan ilaçlar » Pfizer » KETALAR 500 MG ENJEKTABL 1 FLAKON
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.