JURNISTA 16 MG 28 UZATILMIŞ SALIMLI TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:hidromorfon hidroklorür
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N02 ANALJEZİKLER
N02A OPİOİDLER
N02AA Doğal opium alkaloidleri
N02AA03 hidromorfon hidroklorür
SB.atc:N02AA03
Reçete Durumu:Kirmizi Reçete ile satılır.
İlaç Firması: JOHNSON AND JOHNSON SIHHİ MAL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Barkod :8699593035869
Satış Fiyatı:297,67 ₺
Son Güncelleme:25 Eylül 2020
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 20 mg Oral, 4 mg Parenteral-rektal

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

hidromorfon hidroklorür Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Narkotik analjezik.
Başlangıç dozu günde bir kez 8mg. 24 saatte bir 8mg'lık artışlar yapılabilir.

Gebelik kategorisi C. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; çocuklar, cerrahi operasyon, akut ve postop ağrı tedavisi, GİS kanal daralması, karaciğer yetmezliği, solunum yetmezliği, akut karın ağrısı, status astmatikus, koma, MAOİ ile birlikte kullanımı.

Yan etkiler; konstipasyon, bulantı, sedasyon, yorgunluk, baş dönmesi, uykusuzluk, anksiyete, vertigo, taşikardi, hipotansiyon, hipertansiyon, üriner retansiyon...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

JURNISTA Hakkında Kısa Bilgi

JURNISTA 16 MG 28 UZATILMIŞ SALIMLI TABLET, JOHNSON AND JOHNSON SIHHİ MAL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 16 MG hidromorfon hidroklorür etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. JURNISTA , piyasada 297,67 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Kirmizi Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699593035869 dir.

JURNISTA , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N02 ANALJEZİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N02AA03 ve ATC adı hydromorphone dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

JURNISTA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.