ETHYLEX 50 MG 28 FİLM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:naltrexone
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI
N07B BAĞIMLILIK İLAÇLARI
N07BB Alkol bağımlılığı
N07BB04 naltrexone
SB.atc:N07BB04
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699769090012
Satış Fiyatı: 695,29 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:15 Haziran 2024
Paylaş:

naltrexone Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Alkol ve opioid bağımlılığı tedavisinde.
Günde 1 tablet.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, opioid analjezikleri uygulanması durumu, ani ilaç kesilmesi semptomları bulunan hastalar, opioidler için pozitif idrar testi veren hastalar, ciddi karaciğer yetmezliği, akut hepatit.

Etkileşim; opioid içeren ilaçlar.

Yan etkiler; karın ağrısı, iştahsızlık, bulantı, ishal, kabızlık, uyku bozuklukları, yorgunluk, sıkıntı, konfüzyon, halüsinasyon, baş ağrısı, aşırı stres, depresyon, alınganlık, baş dönmesi, görsel bozukluklar, allerjik reaksiyonlar, bacak ağrısı, eklem ve kas ağrısı, kulak ağrısı, kilo kaybı, susuzluk, boşalmada gecikme...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ETHYLEX Hakkında Kısa Bilgi

ETHYLEX 50 MG 28 FİLM TABLET, DEM İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 50 MG naltrexone etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ETHYLEX , piyasada 695,29 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699769090012 dir.

ETHYLEX , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N07BB04 ve ATC adı naltrexone dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

ETHYLEX hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.