HOLOXAN 2 GR 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ifosfamide
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01A ALKİLLEYİCİ AJANLAR
L01AA Nitrojen mustard analogları
L01AA06 ifosfamide
SB.atc:L01AA06
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ECZACIBAŞI-BAXTER HASTANE ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Barkod :8699556260093
Satış Fiyatı: İlacın üretimde olup olmadığını eczanenizden kontrol ediniz.

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:12 Temmuz 2024
Paylaş:

ifosfamide Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Nitrojen mustard analoğu antineoplastik.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, kemik iliği fonksiyonunda ciddi azalma, enfeksiyon, böbrek fonksiyon bozukluğu, sistit, hamilelik, emzirme.

Etkileşim; diğer sitostatikler, radyasyon, nefrotoksik ajanlar, antrasiklinler, allopurinol, hidroklorotiyazid, antikoagulanlar, aşılar, klorpromazin, triiodotironin, disülfiram, sülfonilüre antidiyabetikler, fenobarbital, fenitoin, kloral hidrat, süksametonyum.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, lökopeni, trombositopeni, anemi, hemorajik sistit, böbrek fonksiyonlarında bözulma, proteinüri, ensefalopati, bulantı, saç dökülmesi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

HOLOXAN Hakkında Kısa Bilgi

HOLOXAN 2 GR 1 FLAKON, ECZACIBAŞI-BAXTER HASTANE ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 2 G ifosfamide etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HOLOXAN , piyasada 1.735,81 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699556260093 dir.

HOLOXAN , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01AA06 ve ATC adı ifosfamide dır. İlacın 9 adet eş değer ilacı bulunur.

HOLOXAN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.