HEPATAMINE %8 500 ML(SETLI)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:AMINOASIT SOLUSYONU
ATC:
SB.atc:B05BA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ECZACIBASI BAXTER
Barkod :8699556696427
Satış Fiyatı:24.95 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

HEPATAMINE Hakkında Kısa Bilgi

HEPATAMINE %8 500 ML(SETLI) , ECZACIBASI BAXTER firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet AMINOASIT SOLUSYONU etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HEPATAMINE , piyasada 24.95 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699556696427 dir.

HEPATAMINE , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA01 ve ATC adı amino acids dır. İlacın 23 adet eş değer ilacı bulunur.

HEPATAMINE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

H ile başlayan ilaçlar » Eczacibasi Baxter » HEPATAMINE %8 500 ML(SETLI)
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.