HELICOBACTER TEST INFAI (C-ÜRE) 75 MG 1 ŞİŞE

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:üre-13 C
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V04 DİAGNOSTİK AJANLAR
V04C OTHER DIAGNOSTIC AGENTS
V04CX Other diagnostic agents
V04CXx1 üre-13 C
SB.atc:V04CX
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: INFAI GMBH
Barkod :8699801967449
Satış Fiyatı:109.37 ₺
Son Güncelleme:27 Kasım 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

üre-13 C Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Gastrodudenal helikobakter tanı testi.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

HELICOBACTER TEST INFAI Hakkında Kısa Bilgi

HELICOBACTER TEST INFAI (C-ÜRE) 75 MG 1 ŞİŞE, INFAI GMBH firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 75 MG üre-13 C etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HELICOBACTER TEST INFAI , piyasada 109.37 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699801967449 dir.

HELICOBACTER TEST INFAI , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V04 DİAGNOSTİK AJANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V04CX ve ATC adı other diagnostic agents dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

HELICOBACTER TEST INFAI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.