HAEMACCEL INFUZYON SOLUSYONU 500 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:poligelin
ATC: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR
B05 KAN VE PERFÜZYON SOLÜSYONLARI
B05A KAN VE KAN ÜRÜNLERİ
B05AA Kan ve kan ürünleri
B05AA06 poligelin
SB.atc:B05AA06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEM ILAC
Barkod :8699769690137
Satış Fiyatı:17.26 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

HAEMACCEL INFUZYON SOLUSYONU Hakkında Kısa Bilgi

HAEMACCEL INFUZYON SOLUSYONU 500 ML, DEM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet poligelin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HAEMACCEL INFUZYON SOLUSYONU , piyasada 17.26 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699769690137 dir.

HAEMACCEL INFUZYON SOLUSYONU , ATC sınıflamasının B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR kategorisinde ve B05 KAN VE PERFÜZYON SOLÜSYONLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05AA06 ve ATC adı gelatin agents dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

HAEMACCEL INFUZYON SOLUSYONU hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

H ile başlayan ilaçlar » Dem Ilac » HAEMACCEL INFUZYON SOLUSYONU 500 ML
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.