FUNGIZONE IV 50 MG 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:amfoterisin b
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02A SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02AA Antibiyotikler
J02AA01 amfoterisin b
SB.atc:J02AA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BRISTOL-MYERS SQUIBB İLAÇLARI INC. İSTANBUL ŞUBESİ
Barkod :8699726790207
Satış Fiyatı: Mevcut değil

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:9 Nisan 2021
Paylaş:

amfoterisin b Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Progressif ve yaşamı tehdit eden fungal enfeksiyonlarda, antifungal.

Gebelik kategorisi B.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; antineoplastikler, kortikosteroidler, dijital glikozidleri, flusitozin, imidazol, diğer nefrotoksik ilaçlar.

Yan etkiler; hipotansiyon, taşipne, kardiak arrest, anaflaksi, pulmoner ödem, aritmi, ateş, anoreksi, kilo kaybı, bulantı, kusma, diare, dispepsi, karın ağrısı, anemi, enjeksiyon bölgesinde ağrı, tromboflebit, kaşıntı, döküntü, anüri, böbrek yetmezliği...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

FUNGIZONE IV Hakkında Kısa Bilgi

FUNGIZONE IV 50 MG 1 FLAKON, BRISTOL-MYERS SQUIBB İLAÇLARI INC. İSTANBUL ŞUBESİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 50 MG amfoterisin b etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FUNGIZONE IV , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699726790207 dir.

FUNGIZONE IV , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J02AA01 ve ATC adı amphotericin b dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

FUNGIZONE IV hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.