FRESUBIN HEPA DRINK CAPPUCCINO AROMALI 4X200 ML

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:PROTEIN+KARBONHIDRAT+YAG+VIT+MINERAL+ESER ELEMENT+LIF+SU
ATC:
SB.atc:V06DB
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FRESENIUS KABI
Barkod :8699630998102
Satış Fiyatı:69.69 ₺
Son Güncelleme:20 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

F ile başlayan ilaçlar » Fresenius Kabi » FRESUBIN HEPA DRINK CAPPUCCINO AROMALI 4X200 ML

FRESUBIN HEPA DRINK CAPPUCCINO AROMALI Hakkında Kısa Bilgi

FRESUBIN HEPA DRINK CAPPUCCINO AROMALI 4X200 ML, FRESENIUS KABI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 4 adet 200 ML PROTEIN+KARBONHIDRAT+YAG+VIT+MINERAL+ESER ELEMENT+LIF+SU etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FRESUBIN HEPA DRINK CAPPUCCINO AROMALI , piyasada 69.69 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699630998102 dir.

FRESUBIN HEPA DRINK CAPPUCCINO AROMALI , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V06DB ve ATC adı fat/carbohydrates/proteins/minerals/vitamins, combinations dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.