FRESUBIN ENERGY DRINK CIKOLATA AROMALI (1X200ML)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:ENTERAL BESLENME
ATC:
SB.atc:V06DX
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FRESENIUS KABI
Barkod :8699630998720
Satış Fiyatı:6.29 ₺
Son Güncelleme:20 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

F ile başlayan ilaçlar » Fresenius Kabi » FRESUBIN ENERGY DRINK CIKOLATA AROMALI (1X200ML)

FRESUBIN ENERGY DRINK CIKOLATA AROMALI Hakkında Kısa Bilgi

FRESUBIN ENERGY DRINK CIKOLATA AROMALI (1X200ML), FRESENIUS KABI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 200 ML ENTERAL BESLENME etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FRESUBIN ENERGY DRINK CIKOLATA AROMALI , piyasada 6.29 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699630998720 dir.

FRESUBIN ENERGY DRINK CIKOLATA AROMALI , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V06DX ve ATC adı other combinations of nutrients dır. İlacın 52 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.