FRAGMIN 2500 IU 0,2 ML 10 TEK DOZ ENJEKTOR

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:dalteparin sodyum
ATC: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR
B01 ANTİTROMBOTİKLER
B01A ANTİTROMBOTİKLER
B01AB Heparin
B01AB04 dalteparin sodyum
SB.atc:B01AB04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: PFIZER
Barkod :8699759950012
Satış Fiyatı:47.86 ₺
Son Güncelleme:14 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

dalteparin sodyum Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Düşük molekül ağırlıklı heparin, antitrombotik.
30-40IU/kg bolus, 10-15IU/kg/saat infüzyon. Profilaktik amaçlı 2500-5000 IU SC.

Gebelik kategorisi B. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; kanama riski taşıyan durumlar( peptik ülser, tümör, koagulasyon bozukluğu, subdural epidural ponksiyon, operasyon, göz veya kulak veya SSS yaralanaları gibi), aşırı duyarlılık.

Etkileşim; NSAİ, K vitamini antagonistleri, dipridamol, dekstran, fenilbutazon, sulfinprozan, probenesid, etakrinik asit, antihistaminikler, digitoksin, tetrasiklin, vitamin C.

Yan etkiler; trombositopeni, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

F ile başlayan ilaçlar » Pfizer » FRAGMIN 2500 IU 0,2 ML 10 TEK DOZ ENJEKTOR

FRAGMIN Hakkında Kısa Bilgi

FRAGMIN 2500 IU 0,2 ML 10 TEK DOZ ENJEKTOR, PFIZER firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 10 adet 2500 IU dalteparin sodyum etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FRAGMIN , piyasada 47.86 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699759950012 dir.

FRAGMIN , ATC sınıflamasının B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR kategorisinde ve B01 ANTİTROMBOTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B01AB04 ve ATC adı dalteparin dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

FRAGMIN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.