FIBROCARD L.P. 240 MG 30 KAPSUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:verapamil hcl
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C08 KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ
C08D SELEKTİF KARDİYAK KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ
C08DA Fenilalkilamin türevleri
C08DA01 verapamil hcl
SB.atc:C08DA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GALEPHARMA
Barkod :8699671170031
Satış Fiyatı:21.81 ₺
Son Güncelleme:14 Eylül 2019
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 0.24g Oral-parenteral

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

verapamil hcl Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Fenilalkilamin türevi kalsiyum kanal blokeri.
Yetişkinde 120/480mg/gün 3 doza bölünerek veya kontrollu salınımlı tek doz .

Gebelik kategorisi C. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; sol ventrikül disfonksiyonu, hipotansiyon, kardiyojenik şok, hasta sinus sendromu, 2 ve 3 derece AV blok, atrial flatter veya atrial fibrilasyon ve accessory bypass tract (Wolff - Parkinson - White, Lown - Ganong-Levine syndromes), verapamil allerjisinde kontrendikedir.

Etkileşim; alkol, antineoplastikler, aspirin, beta bloker, digoksin, antihipertansifler, antiaritmikler, nitratlar, simetidin, lityum, karbamezapin, rifampin, fenobarbital, teofilin, anestezikler ve nöromuskuler blokerler.

Yan etkiler; konstipasyon, halsizlik, bulantı, hipotansiyon, baş ağrısı, ödem dispne, bradikardi, AV blok, döküntü, flaşing...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

F ile başlayan ilaçlar » Galepharma » FIBROCARD L.P. 240 MG 30 KAPSUL

FIBROCARD Hakkında Kısa Bilgi

FIBROCARD L.P. 240 MG 30 KAPSUL, GALEPHARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 240 MG verapamil hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FIBROCARD , piyasada 21.81 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699671170031 dir.

FIBROCARD , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C08 KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C08DA01 ve ATC adı verapamil dır. İlacın 8 adet eş değer ilacı bulunur.

FIBROCARD hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.