F ile başlayan ilaçlar » Neutec Ilac San. » FEROMIS 18/12 MCG INHALASYON ICIN TOZ ICEREN 60 KAPSUL

FEROMIS 18/12 MCG INHALASYON ICIN TOZ ICEREN 60 KAPSUL

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:tiotropium + formoterol
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI
R03B DİĞER İNHALANLAR
R03BB Antikolinerjikler
R03BB04x2 tiotropium + formoterol
SB.atc:R03BB54
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC ILAC SAN.
Barkod :8680881553004
Satış Fiyatı:149.33 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

FEROMIS Hakkında Kısa Bilgi

FEROMIS 18/12 MCG INHALASYON ICIN TOZ ICEREN 60 KAPSUL, NEUTEC ILAC SAN. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 60 adet 18+12 MCG tiotropium + formoterol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FEROMIS , piyasada 149.33 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881553004 dir.

FEROMIS , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R03BB54 ve ATC adı tiotropium bromide, combinations dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.