E ile başlayan ilaçlar » Mustafa Nevzat » ETOPLUS 400 MG/8 MG/ 20 MG 20 FILM TABLET

ETOPLUS 400 MG/8 MG/ 20 MG 20 FILM TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:etodolak + famotidin + tiyokolşikosid
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
M01AB Asetik asit türevleri
M01AB08x3 etodolak + famotidin + tiyokolşikosid
SB.atc:M03BX55
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MUSTAFA NEVZAT
Barkod :8699541095235
Satış Fiyatı:55.84 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ETOPLUS Hakkında Kısa Bilgi

ETOPLUS 400 MG/8 MG/ 20 MG 20 FILM TABLET, MUSTAFA NEVZAT firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 20 adet 400+8+20 MG etodolak + famotidin + tiyokolşikosid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ETOPLUS , piyasada 55.84 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699541095235 dir.

ETOPLUS , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M03BX55 ve ATC adı thiocolchicoside, combinations dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Etodolak + famotidin + tiyokolşikosid etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.