ESTRACYT 140 MG 100 KAPSUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:estramustin fosfat
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01X DİĞER
L01XX Diğer
L01XX11 estramustin fosfat
SB.atc:L01XX11
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: PFİZER İLAÇLARI LTD. ŞTİ.
Barkod :8699759150016
Satış Fiyatı:391.00 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:16 Temmuz 2021
Paylaş:

estramustin fosfat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Prostat CA'da, antineoplastik.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, ağır kalp ve karaciğer hastalığı, tromboflebir, tromboemboli.

Etkileşim; süt ve ürünleri, kalsiyum içeren ilaçlar.

Yan etkiler; ödem, sıvı retansiyonu, lökopeni, trombositopeni, tromboemboli, depresyon, baş ağrısı, konfüzyon, jinekomasti, impotens, bulantı, kusma, transaminazlarda yükselme, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ESTRACYT Hakkında Kısa Bilgi

ESTRACYT 140 MG 100 KAPSUL, PFİZER İLAÇLARI LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 100 adet 140 MG estramustin fosfat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ESTRACYT , piyasada 391.00 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699759150016 dir.

ESTRACYT , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01XX11 ve ATC adı estramustine dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

ESTRACYT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.