DIGESTAN 60 CIGNEME TABLETI

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:KALSIYUM KARBONAT+ SODYUM ALJINAT+ SODYUM BIKARBONAT
ATC:
SB.atc:A02BX13
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ILKO
Barkod :8699680080079
Satış Fiyatı:21.24 ₺
Son Güncelleme:15 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

DIGESTAN Hakkında Kısa Bilgi

DIGESTAN 60 CIGNEME TABLETI , ILKO firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 60 adet 500 MG KALSIYUM KARBONAT+ SODYUM ALJINAT+ SODYUM BIKARBONAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DIGESTAN , piyasada 21.24 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699680080079 dir.

DIGESTAN , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A02BX13 ve ATC adı alginic acid dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

DIGESTAN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

D ile başlayan ilaçlar » Ilko » DIGESTAN 60 CIGNEME TABLETI

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.