C ile başlayan ilaçlar » Neutec Ilac San. » CODEFEN 50/50 MG 30 EFERVESAN TABLET

CODEFEN 50/50 MG 30 EFERVESAN TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:diklofenak + kodein
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
M01B ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİK KOMBİNASYONLAR
M01BX Diğer kombinasyonlar
M01BXxx2 diklofenak + kodein
SB.atc:M01AB55
Reçete Durumu:Yesil Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC ILAC SAN.
Barkod :8680881022586
Satış Fiyatı:9.03 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

CODEFEN Hakkında Kısa Bilgi

CODEFEN 50/50 MG 30 EFERVESAN TABLET, NEUTEC ILAC SAN. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 50+50 MG diklofenak + kodein etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. CODEFEN , piyasada 9.03 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Yesil Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881022586 dir.

CODEFEN , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M01AB55 ve ATC adı diclofenac, combinations dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

Kısıtlamalar

Yeşil reçete gerekli.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Diklofenak + kodein etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.