CINRYZE 500 IU/5 ML IV ENJ. ICIN LIYOFILIZE TOZ ICEREN 2 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:c1-inhibitor
ATC: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR
B06 DİĞER
B06A DİĞER
B06AC01 c1-inhibitor
SB.atc:B06AC01
Reçete Durumu:Mor Reçete ile satılır.
İlaç Firması: CENTURION PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Barkod :8699823980273
Satış Fiyatı:5348.29 ₺
Son Güncelleme:21 Kasım 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

CINRYZE Hakkında Kısa Bilgi

CINRYZE 500 IU/5 ML IV ENJ. ICIN LIYOFILIZE TOZ ICEREN 2 FLAKON, CENTURION PHARMA İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 2 adet 500 IU c1-inhibitor etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. CINRYZE , piyasada 5348.29 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Mor Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699823980273 dir.

CINRYZE , ATC sınıflamasının B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR kategorisinde ve B06 DİĞER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B06AC01 ve ATC adı c1-inhibitor, plasma derived dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

CINRYZE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.