CARDIO-SPECT 500 MCG/FLAKON RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI 2X6 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:METIL IZOBUTIL IZONITRIL BAKIR TETRAFLOROBORAT
ATC:
SB.atc:V09GA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: CAN RADYOFARMASOTIK
Barkod :8699360730171
Satış Fiyatı: Mevcut değil
Son Güncelleme:14 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

C ile başlayan ilaçlar » Can Radyofarmasotik » CARDIO-SPECT 500 MCG/FLAKON RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI 2X6 FLAKON

CARDIO-SPECT Hakkında Kısa Bilgi

CARDIO-SPECT 500 MCG/FLAKON RADYOFARMASOTIK HAZIRLAMA KITI 2X6 FLAKON, CAN RADYOFARMASOTIK firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 12 adet 0.5 MG METIL IZOBUTIL IZONITRIL BAKIR TETRAFLOROBORAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. CARDIO-SPECT , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699360730171 dir.

CARDIO-SPECT , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V09GA01 ve ATC adı technetium (99mTc) sestamibi dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

CARDIO-SPECT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.