BIVOXA %5 OFTALMIK COZELTI 5 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:moksifloksasin -oftalmik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01A ANTİENFEKTİFLER
S01AX Diğer
S01AX22 moksifloksasin -oftalmik
SB.atc:S01AE07
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: WORLD MEDICINE
Barkod :8680199616965
Satış Fiyatı:13.50 ₺
Son Güncelleme:20 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

moksifloksasin -oftalmik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

DNA Gyrase enzim inhibitörü fluorokinolon grubu oftalmik antibiyotik.
Günde 3 defa 1 damla.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

B ile başlayan ilaçlar » World Medicine » BIVOXA %5 OFTALMIK COZELTI 5 ML

BIVOXA Hakkında Kısa Bilgi

BIVOXA %5 OFTALMIK COZELTI 5 ML, WORLD MEDICINE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0.5 % moksifloksasin -oftalmik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BIVOXA , piyasada 13.50 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680199616965 dir.

BIVOXA , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01AE07 ve ATC adı moxifloxacin dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

BIVOXA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.