BIOCALCIN 200 IU 1X1 28 DOZ NAZAL SPREY

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:kalsitonin
ATC: ATC SINIFLAMASI - H - ENDOKRİN SİSTEM (CİNSİYET HORMONLARI VE İNSÜLİN HARİÇ)
H05 KALSİYUM METABOLİZMASI
H05B ANTİ PARATİROİD AJANLAR
H05BA Kalsitonin
H05BA01 kalsitonin
SB.atc:H05BA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BİO-GEN İLAÇ SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.
Barkod :8699821540028
Satış Fiyatı:170.83 ₺
Son Güncelleme:21 Kasım 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

kalsitonin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Osteoporoz,osteoliz,osteopenide, sentetik polipeptid hormon.
Yetişkinde 50-200 IU.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; rinit, sinüzit, epistaksis, sıcak basması, baş dönmesi, baş ağrısı, bulantı, ishal, karın ağrısı, kas-iskelet ağrısı, farenjit, yorgunluk, tad almada değişiklik...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

BIOCALCIN Hakkında Kısa Bilgi

BIOCALCIN 200 IU 1X1 28 DOZ NAZAL SPREY, BİO-GEN İLAÇ SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 200 IU kalsitonin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BIOCALCIN , piyasada 170.83 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699821540028 dir.

BIOCALCIN , ATC sınıflamasının H - ENDOKRİN SİSTEM (CİNSİYET HORMONLARI VE İNSÜLİN HARİÇ) kategorisinde ve H05 KALSİYUM METABOLİZMASI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu H05BA01 ve ATC adı calcitonin (salmon synthetic) dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.