BIFRIL PLUS 30/12,5 MG 28 FİLM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:zofenopril + hidroklortiyazid
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ
C09B ACE İNHİBİTÖRLERİ KOMBİNASYONLARI
C09BA ACE inhibitörleri ve diüretik
C09BA15 zofenopril + hidroklortiyazid
SB.atc:C09BA15
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ULAGAYLAR İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Barkod :8699831090162
Satış Fiyatı:50.82 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:16 Temmuz 2021
Paylaş:

zofenopril + hidroklortiyazid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

ACE (Angiotensin-converting enzim) inhibitörü antihipertansif zofenopril ile primer etkisi distal tübül üzerine bir diüretik hidroklorotiyazid kombinasyonu.
Yetişkinde 15-30mg (max 60mg) zofenopril olacak şekilde.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

BIFRIL PLUS Hakkında Kısa Bilgi

BIFRIL PLUS 30/12,5 MG 28 FİLM TABLET, ULAGAYLAR İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 30+12,5 MG zofenopril + hidroklortiyazid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BIFRIL PLUS , piyasada 50.82 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699831090162 dir.

BIFRIL PLUS , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C09BA15 ve ATC adı zofenopril and diuretics dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

BIFRIL PLUS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.