BIEMEXOL 300 MGI/ML IA, IV, INTRATEKAL ENJEKSIYON ICIN COZELTI ICEREN 100 ML 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ioheksol
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V08 CONTRAST MEDIA
V08A X-RAY CONTRAST MEDIA, IODINATED
V08AB Watersoluble, nephrotropic, low osmolar X-ray contrast media
V08AB02 ioheksol
SB.atc:V08AB02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BIEM ILAC
Barkod :8699702774023
Satış Fiyatı:123.76 ₺
Son Güncelleme:20 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ioheksol Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

X-ray kontrast madde.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

B ile başlayan ilaçlar » Biem Ilac » BIEMEXOL 300 MGI/ML IA, IV, INTRATEKAL ENJEKSIYON ICIN COZELTI ICEREN 100 ML 1 FLAKON

BIEMEXOL Hakkında Kısa Bilgi

BIEMEXOL 300 MGI/ML IA, IV, INTRATEKAL ENJEKSIYON ICIN COZELTI ICEREN 100 ML 1 FLAKON , BIEM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 300+100 MG/ML ioheksol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BIEMEXOL , piyasada 123.76 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699702774023 dir.

BIEMEXOL , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V08 CONTRAST MEDIA sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V08AB02 ve ATC adı iohexol dır. İlacın 33 adet eş değer ilacı bulunur.

BIEMEXOL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.