BACLOREX 10 MG/5 ML INTRATEKAL INFUZYINLUK COZELTI (1 FLAKON)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:baklofen
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M03 KAS GEVŞETİCİLER
M03B SANTRAL ETKİLİ KAS GEVŞETİCİLER
M03BX Diğer
M03BX01 baklofen
SB.atc:M03BX01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: VEM ILAC
Barkod :8699844771515
Satış Fiyatı:362.43 ₺
Son Güncelleme:23 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

baklofen Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kas spastisitesi yaratan durumlarda, kas gevşetici.
Yetişkinde günde 3 kez 5 mg ile başlanılıp, 3 günlük aralarla artırılmalıdır.

Gebelik kategorisi C. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; SSS depresanları, trisiklik antidepresanlar, antihipertansifler, levodopa, karbidopa.

Yan etkiler; sedasyon, bitkinlik, bulantı, ağız kuruluğu, solunum depresyonu, mental konfüzyon, baş dönmesi, baş ağrısı, uykusuzluk, konstipasyon, diyare, hipotansiyon, miyalji, kas zayıflığı, ataksi, tremor, nistagmus, uyum bozuklukları, halüsinasyon, kabus, görme bozuklukları, tat alma bozukluğu, hiperhidroz, deri döküntüleri ve karaciğer fonksiyon bozuklukları...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

B ile başlayan ilaçlar » Vem Ilac » BACLOREX 10 MG/5 ML INTRATEKAL INFUZYINLUK COZELTI (1 FLAKON)

BACLOREX Hakkında Kısa Bilgi

BACLOREX 10 MG/5 ML INTRATEKAL INFUZYINLUK COZELTI (1 FLAKON), VEM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 10 MG baklofen etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BACLOREX , piyasada 362.43 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699844771515 dir.

BACLOREX , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M03 KAS GEVŞETİCİLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M03BX01 ve ATC adı baclofen dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

BACLOREX hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.