ATODIP 10 MG/20 MG 30 FILM KAPLI TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:amlodipin + atorvastatin
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C10 LİPİD METABOLİZMASINA ETKİLİ İLAÇLAR
C10B LİPİD METABOLİZMASINA ETKİLİ İLAÇLAR (KOMBİNASYONLAR)
C10BX HMG CoA redüctaz inhibitörleri diğer kombinasyonlar
C10BX03 amlodipin + atorvastatin
SB.atc:C10BX03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş.
Barkod :8680881094934
Satış Fiyatı:45,14 ₺
Son Güncelleme:19 Eylül 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

amlodipin + atorvastatin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Bir dihidropiridin kalsiyum antagonisti (yavaş açılan kalsiyum kanal blokörü) olan amlodipin (antihipertansif / antianginal ilaç) ve bir HMG-CoA redüktaz inhibitörü olan atorvastatin (kolesterol düşürücü ilaç) kombinasyonu.
Yetişkinde günde 1 tablet.

Gebelik kategorisi X .
Kontrendikasyon ; aşırı duyarlılık, gebelik, laktasyon, aktif karaciğer hastalığı...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ATODIP Hakkında Kısa Bilgi

ATODIP 10 MG/20 MG 30 FILM KAPLI TABLET, NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 10+20 MG amlodipin + atorvastatin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ATODIP , piyasada 45,14 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881094934 dir.

ATODIP , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C10 LİPİD METABOLİZMASINA ETKİLİ İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C10BX03 ve ATC adı atorvastatin and amlodipine dır. İlacın 8 adet eş değer ilacı bulunur.

ATODIP hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.