A ile başlayan ilaçlar » Neutec Ilac San. » AMLONEB 10MG/2,5MG 30 TABLET

AMLONEB 10MG/2,5MG 30 TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:amlodipin + nebivolol
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C08 KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ
C08C SELEKTİF VASKÜLER KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ
C08CA Dihidropiridin türevleri
C08CA01x1 amlodipin + nebivolol
SB.atc:C07FB12
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC ILAC SAN.
Barkod :8680881017957
Satış Fiyatı:22.25 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

AMLONEB Hakkında Kısa Bilgi

AMLONEB 10MG/2,5MG 30 TABLET, NEUTEC ILAC SAN. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 10+2,5 MG amlodipin + nebivolol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. AMLONEB , piyasada 22.25 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881017957 dir.

AMLONEB , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C08 KALSİYUM KANAL BLOKERLERİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C07FB12 ve ATC adı nebivolol and other antihypertensives dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

AMLONEB hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Amlodipin + nebivolol etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.