% ile başlayan ilaçlar » Deva Holding » %5 DEKSTROZ IZOTONIK SODYUM KLORUR COZELTISI BFS 500 ML(SETLI)

%5 DEKSTROZ IZOTONIK SODYUM KLORUR COZELTISI BFS 500 ML(SETLI)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:DEKSTROZ + SODYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:B05BB02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEVA HOLDING
Barkod :8699525690166
Satış Fiyatı:8.60 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

DEKSTROZ IZOTONIK SODYUM KLORUR COZELTISI BFS Hakkında Kısa Bilgi

%5 DEKSTROZ IZOTONIK SODYUM KLORUR COZELTISI BFS 500 ML(SETLI), DEVA HOLDING firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet DEKSTROZ + SODYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DEKSTROZ IZOTONIK SODYUM KLORUR COZELTISI BFS , piyasada 8.60 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699525690166 dir.

DEKSTROZ IZOTONIK SODYUM KLORUR COZELTISI BFS , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BB02 ve ATC adı electrolytes with carbohydrates dır. İlacın 110 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri ( etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.