S ile başlayan ilaçlar » World Medicine » SECNIDOX 500 MG 4 FILM TABLET

SECNIDOX 500 MG 4 FILM TABLET

seknidazol etkin maddesi hakkında kısa bilgi

E.histolytica ve T.vaginalis'de antiprotozoal.
Yetişkinde 2gr tek doz veya 3 gün. Hepatik amibiazisde 1.5gr 5 gün. Çocukta 30mg/kg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik 3 ay, emzirme.

Etkileşim; alkol, disülfiram, varfarin.

Yan etkiler; bulantı, karın ağrısı, tad değişiklikleri, glossit, stomatit, lökopeni, baş dönmesi, koordinasyon bozukluğu, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (seknidazol etkin maddesini içeren ilaçlar)


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.