M ile başlayan ilaçlar » Haver Farma » MULTIFLEX PREMIKS DOBUTHAVER 4000MCG/ML STERIL IV INFUZYON COZELTISI (250ML,1 TORBA)

MULTIFLEX PREMIKS DOBUTHAVER 4000MCG/ML STERIL IV INFUZYON COZELTISI (250ML,1 TORBA)

dobutamin hcl etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Kardiak stimülan.
0.5-1mcg/kg/dakika ile başlayın yanıta göre 2-20mcg/kg/dakika infüzyon.

Gebelik kategorisi B.

Kontrendikasyon; idiopatik hipertrofik subaortik stenoz, aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; hipertansiyon, taşikardi, aritmi, flebit, bulantı, baş ağrısı, dispne, hipokalemi...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Kısıtlamalar

SGK SUT EK-4/G Sadece yatan hastalarda kullanılması halinde bedelleri ödenir.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.