M ile başlayan ilaçlar » Ferring Ilac » MENOPUR 1200 IU MULTI DOZ ICIN SC ENJEKSIYONLUK COZELTI TOZU ICEREN FLAKON VE KULLANIMA HAZIR ENJEKTORDE COZUCU (1 ADET FLAKON + 2 ADET KULLANIMA HAZIR ENJEKTOR)

MENOPUR 1200 IU MULTI DOZ ICIN SC ENJEKSIYONLUK COZELTI TOZU ICEREN FLAKON VE KULLANIMA HAZIR ENJEKTORDE COZUCU (1 ADET FLAKON + 2 ADET KULLANIMA HAZIR ENJEKTOR)

insan menopozal gonadotropin etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Gonadotropik.
Ovulasyon sağlamak için günde 75-150mg, foliküllerde büyüme olunca 5000-10000U.
Erkekte normal testesteron düzeylerine çıkıncaya kadar haftada üç defa 1000-3000U.

Kontrendikasyon; gebelik, emzirme, over büyümesi, nedeni bilinmeyen jinekolojik kanama, uterus, over, meme, prostat, testis tümörü.

Yan etkiler; over hiperstimülasyonu, karın ağrısı, peritona kanama, ağrı, şişkinlik, pulmoner ve vasküler komplikasyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Kısıtlamalar

SGK SUT EK-4/F Ayakta tedavide sağlık kurulu/uzman hekim raporu ile verilebilecek ilaç.

İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.