M ile başlayan ilaçlar » World Medicine » MEDROLGIN 30MG/ML IM/IV 5 AMPUL

MEDROLGIN 30MG/ML IM/IV 5 AMPUL

 • İlaç Firması :
  WORLD MEDICINE
 • Barkod :
  8680199751000
 • Fiyatı :
  17.26TL

  Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
  İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
  İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
  Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

 • SB.atc:
  M01AB15
 • Etkin madde :
  ketorolak
 • KT :
  Kullanım talimatı henüz eklenmedi. Eklenmesini istiyorsanız tıklayınız.
 • KUB :
  Kısa ürün bilgisi henüz eklenmedi. Eklenmesini istiyorsanız tıklayınız.

 • ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
  M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
  M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
  M01AB Asetik asit türevleri
  M01AB15 ketorolak

ketorolak etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Postoperatif ve şiddetli ağrıların kısa süreli tedavisinde.
Tablet; 4-6 saatte bir 1 tablet, max 40mg/gün, max 5 gün. Ampul; IM, başlangıç 10mg, 4-6 saatte bir 10-30mg, max 90mg/gün.

Kontrendikasyon; astım, hipovolemi, dehidratasyon, peptik ülser, koagulasyon bozuklukları, aşırı duyarlılık, nazal polip, gebelik, emzirme, böbrek ve karaciğer hastalıkları, kanama riski, 16 yaş altı, 65 yaş üzeri, antienflamatuar, lityum, pentoksifilin, probenesid, fenitoin, digoksin, antikoagulanlar ile birlikte kullanımı kontrendikedir.

Yan etkiler; gastrointestinal ülser, kanama, perforasyon, allerjik reaksiyonlar, böbrek yetmezliği, ödem, dispne, astım...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (ketorolak etkin maddesini içeren ilaçlar)


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.