M ile başlayan ilaçlar » Bayer Turk » MADECASSOL 10 MG/1 GR 40 GR POMAD

MADECASSOL 10 MG/1 GR 40 GR POMAD

 • İlaç Firması :
  BAYER TURK
 • Barkod :
  8699546385492
 • Fiyatı :
  20,26TL
 • SB.atc:
  D03AX
 • Etkin madde :
  centella asiatica ekstresi
 • ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
  D03 YARA ÜLSER TEDAVİSİ
  D03A SKATRİZANLAR
  D03AX Diğer
  D03AXX1 centella asiatica ekstresi

centella asiatica ekstresi etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Lokal deri ülserleri, meme başı çatlak ve yaraları , küçük cerrahi müdaheler, perine yırtılmaları, epizyomotiler ve sünnet sonrası yara iyileşmesinde, yüzeysel 2. derece yanıklarda,radyoterapi sonrası görülen radyo-epidermitis tedavisinde, bağ dokusu oluşumunu hızlandırır.
Günde 1-2 kez.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (centella asiatica ekstresi etkin maddesini içeren ilaçlar)


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.