TRADIL FORT 400 MG 10 FILM TABLET

 • Pharmaceutical Companie :
  NOBEL ILAC PAZARLAMA
 • Barkod :
  8699262098898
 • Price :
  5,17TL
 • ATC:
  M01AE14
 • Generic name :
  deksibuprofen
 • atc classification - musculo-skeletal system
  M01 ANTIINFLAMMATORY AND ANTIRHEUMATIC PRODUCTS
  M01A ANTIINFLAMMATORY AND ANTIRHEUMATIC PRODUCTS, NON-STEROIDS
  M01AE Propionic acid derivatives
  M01AE14 deksibuprofen

deksibuprofen etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Propiyonik asit türevi nonsteroid anti-inflamatuvar.
Yetişkinde 200-1200mg/gün.

Gebelik kategorisi: 1. trimester için C; sonra D. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, GİS ülser veya kanaması, Crohn hastalığı ya da ülseratif kolitliler, ciddi kalp yetmezliği, Böbrek yetmezliği, Karaciğer yetmezliği, Kanama ya da pıhtılaşma bozukluğu olan ya da antikoagülan tedavi alan hastalar, Hamileliğinin beşinci ayını tamamlamış olan gebelik.

Etkileşim; Antikoagülanlar, metotreksat, lityum, diğer antienflamatuarlar, antihipertansifler, siklosporin, takrolimus, steroidler, digoksin, fenitoin, diüretikler, trombolitikler.

Yan etkiler; dispepsi, diyare, bulantı, bitkinlik, baş ağrısı, baş dönmesi, sinirlilik, nefrit, hepatit, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !İlacabak.com - Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.