THROMBOREDUCTIN 0,5 MG 100 KAPSÜL

 • Pharmaceutical Companie :
  DEM
 • Barkod :
  8699769150013
 • Price :
  1132,98TL
 • ATC:
  L01XX35
 • Generic name :
  anagrelid
 • atc classification - antineoplastic and immunomodulating agents
  L01 ANTINEOPLASTIC AGENTS
  L01X OTHER ANTINEOPLASTIC AGENTS
  L01XX Other antineoplastic agents
  L01XX35 anagrelid

anagrelid etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Yüksek vasküler risk taşıyan esansiyel trombositemi tedavisinde, trombosit azaltıcı.
0.5 mg ile başlanarak doz ayarlanır (max 5mg/gün).

Gebelik kategorisi C. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik, emzirme, kardiyak problem.

Yan etkiler; baş ağrısı, çarpıntı, diyare, karın ağrısı, miyalji, kalp, karaciğer, böbrek fonksiyonlarında bozulma, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Kısıtlamalar

4.2.21 - Anagrelid kullanım ilkeleri
(1) Hidroksiüre + asetil salisilik asit tedavisine dirençli olduğu ya da hidroksiüre ile dirençli sitopeni (anemi ve/veya lökopeni) geliştiği belgelenen, yüksek vasküler risk taşıyan esansiyel trombositemi hastalıklarında, hematoloji veya tıbbi onkoloji uzman hekimlerinden biri tarafından düzenlenen uzman hekim raporuna dayanılarak bu uzman hekimler tarafından reçete edilebilir.

anagrelid etkin maddesini içeren ilaçlarİlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.