Z ile başlayan ilaçlar » Abdi Ibrahim » ZYDENA 100 MG 2 FILM TABLET

ZYDENA 100 MG 2 FILM TABLET

udenafil etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Erektil disfonksiyonda.
100-200mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, nitratlar ile birlikte kullanımı, kardiyovasküler risk faktörleri sebebiyle cinsel ilişkiye girmesi tavsiye edilmeyen erkekler, şiddetli hepatik yetmezlik, hipotansiyon, hipertansiyon, yeni geçirilmiş strok veya miyokard enfarktüsü ve retinitis pigmentosa gibi bilinen herediter dejeneratif retinal bozukluklar.

Etkileşim; CYP3A4 inhibitörleri (ketokonazol, itrakonazol, ritonavir, indinavir, simetidin, eritromisin ve greyfurt suyu), nitratlar,

Yan etkiler; başağrısı, yüzde kızarıklık, sersemlik hali, dispepsi, nazal konjesyon, anormal görüş...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

udenafil etkin maddesini içeren ilaçlarİlacabak.com - Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.