D ile başlayan ilaçlar » Filiz Ecza Deposu » DOPAMINE HYDROCHLORIDE MERCURY 200 MG/5 ML IV SOLUSYON10 AMPUL

DOPAMINE HYDROCHLORIDE MERCURY 200 MG/5 ML IV SOLUSYON10 AMPUL

dopamin hcl etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Şokta, kardiak stimülan.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; feokromositoma, dopamine duyarlı bronşiyal astım, tireotoksikoz, dar açı glokom, prostat hipertrofisi, idrar kalıntılı prostat adenomu, taşiaritmiler, ventriküler fibrilasyon, halotan ve halojenli anestezi.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Kısıtlamalar

SGK SUT EK-4/G Sadece yatan hastalarda kullanılması halinde bedelleri ödenir.

İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.