B ile başlayan ilaçlar » Ferring Ilac » BRAVELLE 75 IU SC ENJ. COZ. HAZ. ICIN TOZ ICEREN 5 FLAKON VE COZUCU ICEREN 5 AMPUL

BRAVELLE 75 IU SC ENJ. COZ. HAZ. ICIN TOZ ICEREN 5 FLAKON VE COZUCU ICEREN 5 AMPUL

ürofollitropin;fsh etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Folikül stimüle edici hormon.
75-150IU (max 225IU)7gün.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik, emzirme, nedeni bilinmeyen jinekolojik kanama, yurtalık, rahim, göğüs kanseri, hipofiz-hipotalamus tümörleri.

Yan etkiler; yumurtalık hiperstimülasyonu, enjeksiyon bölgesinde reaksiyonlar..

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Kısıtlamalar

SGK SUT EK-4/F Ayakta tedavide sağlık kurulu/uzman hekim raporu ile verilebilecek ilaç.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.