A ile başlayan ilaçlar » Sanofi Pasteur » ADACEL 0,5 ML IM ENJ. ICIN SUS. ICEREN FLAKON

ADACEL 0,5 ML IM ENJ. ICIN SUS. ICEREN FLAKON

 • İlaç Firması :
  SANOFI PASTEUR
 • Barkod :
  8699625960466
 • Fiyatı :
  85,34TL
 • SB.atc:
  J07CA02
 • Etkin madde :
  difteri + boğmaca + tetanoz aşı
 • ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
  J07 AŞILAR
  J07C BAKTERİYEL VE VİRAL AŞI KOMBİNASYONLARI
  J07CA Bakteriyel ve viral aşı kombinasyonları
  J07CA difteri + boğmaca + tetanoz aşı

difteri + boğmaca + tetanoz aşı etkin maddesi hakkında kısa bilgi

2 ay ara ile 3 kez. 1yıl sonra rapel.
Aşı bileşenlerinden herhangi birisine karşı hipersensitivite,geçmişte yaşanmış ensefalopati ve ilk enjeksiyondan sonra ağır komplikasyonlarda kullanılmamalıdır.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.